accent-prime

Accent Prime Nedir?

Teknolojinin getirdiği yeni nesil cihazlardan biri olan Accent prime isimli cihaz fazla yağlardan kurtulmanıza ve fit görünmenize yardımcı olur. Teknoloji ürünü olan her cihaz insan hayatını kolaylaştırır. Özellikle de kadınlar için bakımlı görünmek önemli bir konudur. Bu doğrultuda günümüz kadınlarının en büyük hayali belirgin vücut hatlarına sahip olmakla beraber sıkı bir vücuda sahip olmaktır.

İnsan vücudu yaş ilerledikçe elastiki özelliğini kaybeder. Böyle durumlarda göbek, kalça ve bacaklar başta olmak üzere vücudun birçok noktası hızlı kilo almaya başlar. Kilolu ve şekilsiz bir vücuda sahip olmak birçok kişiyi rahatsız eder. Bu durum karşısında yapılan diyet ve egzersizlerde herhangi bir sonuç sağlamaz. Özellikle de vücudun bazı noktalarında bulunan dirençli yağlar oldukça zorludur. İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen en son teknolojiye sahip olan Accent prime estetik ve sağlıklı vücut haklarına sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Kullandığımız ultrasonik ses dalgaları ile istenmeyen bölgelerde bulunan fazla yağları etkili bir şekilde parçalıyoruz. Uyguladığımız bu Accent prime yöntemiyle kişiye özel seanslar gerçekleştiriyoruz. 4 ya da 6 seans sonra istenilen sağlıklı güzel görünüme ulaşmak mümkündür. Accent prime ile ısı ayarını kontrollü bir şekilde yükseltiyoruz ve vakum imkânı ile fazla yağları parçalıyoruz.

Accent Prime Nasıl Çalışır?

Sahip olduğu teknoloji ile vücuttaki fazla yağları hızlı ve etkili bir şekilde parçalayan Accent prime, ses dalgaları ve radyo frekans teknolojisi ile çalışır. Bu özelliği ile cihaz vücut şekillendirmede, selülit tedavisinde ve vücudun yenilenmesinde tercih edilen bir uygulama haline gelmiştir. Accent prime’ın sahip olduğu teknoloji en zorlu bölgelerde dahi fazla yağları yakmada başarılı sonuç sağlıyor.

Kullanılan bu teknolojinin birçok avantajı bulunur. En önemli avantajı ise kişiye özel kullanılmasıdır. Kişinin cilt tipi ve yağ oranına bağlı olarak kişiye özel sıkılaştırma tedavisi uyguluyoruz. Ayrıca Accent prime’ın uygulandığı bölgeler farklılık göstereceğinden dolayı kişiye özel ısı ayarı ve radyo dalgaları kullanarak yağları parçalıyoruz.

Accent Prime Nasıl Uygulanır?

Son dönemlerde ismini etkili bir şekilde duyuran Accent Prime tekniğini üst düzey konforlu bir şekilde uyguluyoruz. Kilo verme konusunda sıkıntı yaşayan tüm hastalarımıza ve bölgesel incelme hedefleyen tüm müşterilerimiz için ağrısız ve acısız bir şekilde Accent Prime tekniği ile yardımcı oluyoruz. Cihazın en önemli özelliği uygulama başlığının hedef dokuları ısıtmak için ultrasonik dalgalar göndermesidir. Gönderilen bu enerji sayesinde ya hücreleri yavaş yavaş parçalanmaya başlar.

Accent prime’ın ultraspeed olarak adlandırılan başlığı deri üzerinden tüm açılardan ultrasonik dalgalar gönderir. Bu şekilde yapılan işlem ile biriken yağlar deforme olur. Deri altına verilen yüksek enerji kontrollü bir şekilde kullanılır. Bu şekilde istediğimiz sonuçları elde ediyoruz.

Accent prime ile parçalanan yağ dokuları vücuttan doğal yollarla atılır. Seanslar halinde uyguladığımız bu yöntem sayesinde gözle görülür bir incelme mümkündür. Bu doğrultuda ilk seanstan itibaren mükemmel sonuçlar elde edilir.

Accent Prime Kaç Seans Gereklidir?

Günümüz insanlarının en büyük problemlerinden biri de hızlı kilo alımıdır. Kilo almak hızlı olsa da kilo vermek oldukça zordur. Kilo vermek için sürekli bir çaba içerisinde olan insanlar için geliştirilen en yeni sistemlerden biri olan Accent Prime istenilen mükemmel sonuca ulaşmada etkili ve hızlı bir role sahiptir. Bu uygulamayı seanslar halinde kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda belirliyoruz. Bölgesel incelme için 4 seans yeterli olurken aşırı kilo problemi olan insanlarda seans sayısı 6’ya kadar çıkabilmektedir.

Ultrasonik dalgalar yardımıyla istenmeyen yağlar parçalanarak doğal yollardan vücuttan atılır. Cihazın bu özelliği her geçen gün daha fazla talep görmesini sağlıyor. Bu doğrultuda işlem yapıldığı gün kişiler normal hayatlarına dönebilirler. Her mevsim yapılması ile her cilt tonu içinde uygun bir cihazdır.

Accent Prime Hangi Bölgelere Uygulanır?

Gergin bir vücuda sahip olmak ve istenmeyen fazla yağlardan kurtulmak amacıyla tercih edilen geliştirilmiş ilerici teknolojiye sahip Accent prime vücut sıkılaştırmada kalıcı bir sonuç verir. Bu cihaz vücudun bazı bölgelerinde etkili ve başarılı sonuçlar elde etmek için kullanılır.

Kol, bacakların ve kalçada kullanılır. Kol ve bacakların iç kısımlarında bulunan fazla yağ ve yağ dokuları için ultrason ve radyo dalgası birlikte kullanılır. İstenilen incelik sağlanır ve vücut gergin hale gelir. İnce bir sıkı görünüme sahip bacaklarla birlikte şekilli ve kalkık bir kalça ortaya çıkar.

Karın bölgesinde de fazla yağları yok ederek istenilen düz bir görüntüyü sağlar. Karın bölgesi kilo vermek için kişilerin en çok zorlandıkları alandır. Yaşın ilerlemesi, yapılan doğum sayısı ve hareketsizlik karın bölgesinde ciddi bir yağlanma neden olur. Fakat Accent prime ile karın bölgesindeki yağlar artık sorun olmaktan çıkıyor.

Kullandığımız bu teknoloji sayesinde sıkı ve gergin bir karna sahibi olabilirsin. Tüm bu bölgelerin dışında yüz ve omuz bölgesinde de etkili bir şekilde kullanılır. Özellikle Accent prime ile yüzdeki kolajen üretimini artırarak cildin gençleşmesini sağlıyoruz. İstenilen bölgede kişiye özel uyguladığımız bu teknik ile estetik vücut kıvrımlarına sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.

Accent Prime İncelme Fiyatı 2024

Merak edilen konulardan biri olan Accent Prime fiyatıdır. Fiyatlar uygulamanın gerçekleşeceği bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle Accent Prime incelme 2024 fiyatları  için bizden fiyat alabilirsiniz.