Ameliyatsız Boyun Germe

ameliyatsız boyun germe

Ameliyatsız Boyun Germe Nedir?

Ameliyatsız Boyun Germe adından da anlaşılacağı üzere doğrudan boyun bölgesinin cerrahi müdahale olmadan gerdirilmesidir. Bu uygulama garantili bir şekilde gerçekleştirilir. Ameliyatsız olarak yapılan boyun gerdirmeler her yaştan hastalar için uygulanabilir.

Böylece risksiz olarak boyun bölgeniz profesyonel bir şekilde gerdirilir. Bu uygulamada genel olarak 3 ila 5 mm oranında derinin altına inilebiliyor. Ameliyatsız boyun gerdirmeler ortalama olarak 40 dakika içerisinde başarılı bir şekilde tamamlanır.

Fakat diğer estetik uygulamalarında olduğu gibi ameliyatsız boyun gerdirmelerin de kaliteli estetik ve plastik merkezi üzerinden yaptırılmalıdır. Bu kapsamda hatalı işlemler yapılması hasta memnuniyetsizliğine neden olabilir. Ameliyatsız olarak yapılan boyun gerdirme işlemlerinde hasta memnuniyeti doğrudan 40 dakika sonrasında sağlanabilir.

Böylece hastalar ilgili klinik merkezini yakın çevresine de tavsiye eder. Boyun gerdirmelerin özellikle artık ameliyatsız olarak yapılması, ameliyat korkusu olan hastalar açısından da büyük avantaj sağlar.

Bu işlemlerin ameliyatsız olarak yapılması ameliyat korkusu olan hastaların bu korkudan kurtulmasını sağlar. Bu nedenle boyun bölgenizdeki sorunlardan ameliyatsız olarak kurtulmak istediğinizde bu yönteme başvurmanız tavsiye edilir.

Ameliyatsız Boyun Germe Nasıl Yapılır?

Cerrahi müdahalesi boyun gerdirme genellikle hızlı bir şekilde uygulanır. Böylece 40 dakika sonrasında sosyal hayatınıza dönebilirsiniz. Bugün ameliyatsız boyun germe işlemleriyle hastalar genellikle 1 gün sonrasında sosyal hayata dönülebilir.

Ameliyatsız boyun gerdirme operasyonları sadece ülkemiz genelinden değil, yurtdışı üzerinden de yaygındır. Ameliyatsız boyun gerdirmeyle boyun bölgesinde herhangi bir deformasyon durumu söz konusu olmuyor.

Bu kapsamda hastalar bu işlemden son derece memnun kaldığının altını çiziyor. Ameliyatsız boyun gerdirmeler bugün ayrıca genç yaş grubundaki hastalar için de uygulanır.

Çağımızın beraberinde getirdiği birçok sorunlar genç kuşaklarda da ameliyatsız olarak boyun gerdirmeler yaptırılmasına neden oluyor. Ameliyatsız boyun bölgesi gerdirmelerde hasta memnuniyeti son derece önemlidir.

Kalitesiz bir estetik merkezinden ameliyatsız boyun gerdirmeler yaptırılması hasta memnuniyetsizliğine neden olacaktır. Bu gibi işletmeler kurumsal kimlikli değildir. Bu nedenle de ameliyatsız boyun gerdirmeler çoğu zaman riskli bir şekilde uygulanır. Bu da hasta sağlığı açısından da risk oluşturur.

Ameliyatsız Boyun Germe Neden Yaptırılır?

Boyun bölgesi en dikkat çekici vücut bölgeleri arasında yer alır. Bu nedenle bu bölgede oluşan deri sarkmaları doğrudan yakın mesafeden dahi insanların dikkatini çekecektir. Boyun bölgesi aynı zamanda yaşlanmayla birlikte de hızlı bir şekilde kalitesini kaybeder.

Bu durumda bu bölgede de deri kırışıklıkları meydana gelebilir. Tüm bu sorunların daha garantili bir şekilde yok edilmesi açısından ameliyatsız olarak sunulan boyun gerdirme işlemleri uygulanır.

Bu işlemler üzerinden boyun bölgesi derisi daha performanslı hale getirilir. Bu kapsamda ameliyatsız boyun germe işlemleri boyunda deri sarkmalarının giderilmesindeki en gözde tedavi biçimidir.

Boyun bölgesinde meydana gelen kırışıklıklar beraberinde bireylerde ruhsal yönden huzursuzluğa neden olur. Bu sorun özellikle 50 ve üzeri yaş grubundaki bireylerde yaygındır. Bu nedenle ameliyatsız boyun germe mutlaka ameliyat üzerinden gerçekleştirilmelidir.

İlginizi Çekebilir  EyeCell Bakımı

Cerrahi müdahale üzerinden boyun gerdirme bugün daha pratik ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Geliştirilen yeni tedavi seçenekleri üzerinden boyun bölgesi daha kusursuz bir şekilde gerdirilir.

Böylece hastalar daha konforlu bir yaşam elde edebiliyor. Bu uygulama doğrudan yüksek teknolojili ultrason dalgaları üzerinden gerçekleştirilir. Bu yöntem doğrudan cildin alt tabakası üzerinden uygulanarak bu kapsamda cildin kollajen kalitesi yükseltilir.

Böylece daha estetikli boyun bölgesi elde edilir. Boyun bölgesindeki kırışıklıklar geçmiş dönemlerde daha çok cerrahi müdahale üzerinden yok ediliyordu.

Bu durum beraberinde bireylerde huzursuzluğa neden oluyordu. Ayrıca ameliyat işlemiyle yan etkiler de görülebiliyordu. Fakat bugün cerrahi müdahale olmadığından herhangi yan etkiler söz konusu değildir. Böylece ameliyatsız olarak boyun gerdirmeyi güvenle yaptırabilirsiniz.

Boyun Germe Kimler İçin Uygundur?

Boyun germe işlemi daha çok boyun bölgesinde kırışıklıklar, deri sarkması, çizgi oluşumu gibi birçok sorunlara maruz kalan hastalar için uygundur. Bu nedenle ameliyatsız boyun germe işlemi gerçek anlamda geniş kapsamda uygulanabilir.

Ameliyatsız boyun gerdirme uygulaması bugün profesyonel estetik merkezlerince de güvenle tavsiye edilir. Uzmanlar, bu yöntem sayesinde boyun bölgesindeki birçok sorunların giderildiğini vurguluyor. Boyun bölgesindeki sorunların ameliyatsız olarak yok edilmesi önemlidir.

Bu kapsamda zaman kaybının yaşanması engellenir. Ameliyatsız boyun gerdirmelerde garantili işlem önemlidir. Birçok klinik merkezlerinde garantili olarak ameliyatsız boyun gerdirmeler yapılmıyor. Bu da klinik merkezlerinin tercih edilmemesine neden oluyor. Fakat profesyonel doktor kliniğinde bu tedavi seçeneği garanti kapsamında uygulanır.

Ameliyatsız Germe Öncesi

Ameliyatsız boyun gerdirmelerin öncesinde detaylı olarak hazırlık yapılmasına gerek yoktur. Bu uygulama yukarıda da vurguladığımız üzere sadece 40 dakika sürer. Bu nedenle ameliyatsız işlemden önce sadece kullandığınız tıbbi ilaçlar hakkında işlemi yapacak olan uzmana bilgi vermeniz yeterlidir.

Ameliyatsız boyun bölgesi gerdirme öncesinde yeteri düzeyde uyku almanıza gerek yoktur. Birçok estetik uygulamaları öncesinde en az 8 saatlik kaliteli bir uyku almanız gerekir.

Ameliyatsız boyun gerdirme öncesinde yüksek tansiyon ve diyabet hastalığınız varsa, bu hastalıklarınız hakkında ilgili doktorunuzdan onay almanız gerekir. Ameliyatsız boyun gerdirmeler doğrudan hijyenik ortamda uygulanır. Bu nedenle işlem boyunca enfeksiyon kapmanız söz konusu değildir.

Ameliyatsız Germe Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ameliyatsız germe sonrasında da dikkat etmeniz gerekenler söz konusudur. Bu bağlamda ameliyatsız boyun germe sonrasında da mutlaka ilgili uzmanın uyarıları doğrultusunda hareket etmelisiniz. Bu işlemden sonrasında da en az 10 gün boyunca boyun bölgenizi darbelere karşı korumanız gerekir.

Akabinde boyun bölgesi üzerinden kesinlikle ağır eşyalar taşımamaya özen gösterin. Ameliyatsız boyun gerdirmelerden sonrasında da yeniden boyun bölgesi sorunlarına maruz kalmanız doğaldır. Çünkü ameliyatsız boyun gerdirmelerin kalıcı olduğunu belirtemeyiz.

Bu nedenle işlemden birkaç yıl sonrasında da yeniden boyun sorunları hâsıl olabilir. Bu durumda ikinci kez ameliyatsız boyun gerdirme yaptırabilirsiniz. Bu işlemin tekrarlı yaptırılmasında sakınca yoktur.

İlginizi Çekebilir  Dermapen Leke Tedavisi

Ameliyatsız Boyun Germe Kaç Seans Uygulanır?

Ameliyatsız olarak yapılan boyun gerdirmeler klinik merkezlerinin kalitesine ve hastadaki boyun sorunlarına bağlı olarak farklılık gösterir. Fakat bu uygulama seansları ortalama olarak 3 ila 4 seans üzerinden uygulanır. Bu doğrultuda erkenden işlemler tamamlanır.

Ameliyatsız uygulamaların erkenden tamamlanması sizlerin iş hayatına daha erkenden ulaşmasını sağlar. Kaliteli bir doktor klinik merkezinden bu işlemi dakikalar içerisinde alabilirsiniz.

Ameliyatsız Boyun Germe Yöntemleri

Ameliyatsız boyun gerdirmelerde birçok yöntemler uygulanır. Bu nedenle ameliyatsız boyun germe uygulamaları yoğun olarak tercih edilir. Bu yöntemler arasında iple boyun germe yöntemi ilk sırada yer alır. Özel tıbbi ve kaliteli bir ip üzerinden boyun bölgeniz enine ve boyuna kusursuz bir şekilde gerdirilir.

Böylece ağrısız bir şekilde germe işlemi gerçekleştirilir. Ameliyatsız boyun gerdirmede uygulanan ikinci yöntemse, Fokus Ultrason Hifo uygulamasıdır. Bu özel yöntem üzerinden de fokus ultrason cihazı üzerinden boyun bölgesindeki cilde temas edilir.

Bu aşamadan itibaren doğrudan cilde ısı enerjisi yayılarak bu kapsamda ses dalgaları yayılır. Böyle işlem cildi derinlemesine estetik bir hal almasını sağlar.

Uygulanan bir diğer yöntem ise, altın iğne uygulamasıdır. Bu uygulamada aynı zamanda güzellik uygulamasıdır. Bu yöntemde uç kısmında altın iğne olan özel bir cihaz kullanılır. Bu iğneler üzerinden cildin alt tabakalarındaki problemler teşhis edilerek derinlemesine cilt sorunları yok edilir.

Uygulanan en etkili yöntemler arasında örümcek ağı estetiği de yer alır. Bu yöntemde cilt tipine en uygun ipler tercih edilir. Hazırlanan bu tıbbi iplikler doğrudan boyun bölgesine sarmalayarak boyun bölgesindeki sarkmalar yok edilir.

Ulthera İle Boyun Germe

Ulthera ile ameliyatsız boyun germe mümkündür. Bu özel tedavi uygulaması sağladığı yüksek kalitesi sayesinde uzmanların bir numaralı tercihi olarak da biliniyor. Ulthera ile ameliyatsız olarak uygulanan boyun gerdirmelerden maksimum başarılı sonuç alınır.

Bu yöntem üzerinden boyun bölgesindeki deri altına giriş sağlanabilir. Böylece kusursuz olarak cilt sarkmaları yok edilir. Ulthera uygulamasında herhangi riskler ise yoktur.

Bu kapsamda boyun bölgesi sorunları da hızlı bir biçimde yok edilir. Bununla birlikte ulthera uygulaması ameliyatsız boyun gerdirmelerde en çok uygulanan tedavi seçenekleri arasında yer alır.

Thermage İle Boyun Germe

Bugün ameliyatsız boyun gerdirmeler işlemlerinde uygulanan birçok yeni tedavi teknikleri doğrudan yabancı ülkeler üzerinden de uygulanıyor. Bu teknikler arasında thermage uygulaması ilk sırada yer alır. Bu uygulama üzerinden ameliyatsız olarak boyun germek mümkündür.

Thermage uygulaması sorunsuz bir şekilde işlev sunar. Bu uygulama üzerinden birçok boyun bölgesi problemleri tarihe karışıyor. Böylece bireyler daha genç bir görünüm elde ediyor.

Thermage uygulamasının da profesyonel bir boyun germe işlemi olduğunu vurgulayabiliriz. Bu kapsamda beklentilerinize hitap eden yeni bir tedavi seçeneği aradığınızda thermage uygulamasından faydalanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Örümcek Ağı Estetiği

İple Boyun Germe

İple boyun germe işlemi ameliyatsız boyun gerdirmeler işleminde en çok uygulanan tedavi biçimidir. Örümcek ağı estetiği bu uygulamalar listesinde yer alır. İple boyun bölgesindeki birçok sorunlar basit bir şekilde yok edilir.

Bu kapsamda boyun bölgesindeki deri sarkmaları daha erken zamanda ortadan kaldırılır. İp üzerinden boyun germe aynı zamanda geçmişten günümüze dek en çok uygulanan yöntemler listesinde yer alır. Bu özel tedavi uygulaması üzerinden boyun bölgesi birkaç seans üzerinden kusursuz bir şekilde gerdirilir.

Böylece boyun bölgesi daha sıkı bir hale dönüşebilir. Bunun haricinde iple boyun gerdirmeler birçok uygulamalardan daha farklıdır. Bu uygulama üzerinden daha erken zamanda boyun bölgesi estetiği elde edilir.

Ameliyatsız Boyun Germe Fiyatları 2024

Ameliyatsız boyun gerdirme fiyatları 2024 yılında da güncel olarak sunulur. Fakat diğer estetik uygulamalarında olduğu gibi ameliyatsız boyun gerdirmelerin fiyatları da klinik merkezleri arasında farklılık gösterir.

Bu nedenle ameliyatsız boyun germe işlemlerinde en ucuz fiyatlı klinik merkezi tercih etmelisiniz. Ameliyatsız boyun gerdirme fiyatları bugün daha uygundur. Bu nedenle diğer estetik ve güzellik uygulamalarında olduğu gibi ameliyatsız boyun bölgesi gerdirmelerde de doğrudan kaliteli doktor klinikleri tercih edilir.

Bu özel tedavi uygulaması geçmişten günümüze dek 81 ilimiz üzerinden tercih ediliyor. Ameliyatsız boyun gerdirmelerde yeni yöntemlerin de keşfedilmesiyle birlikte uygulama fiyatları kademeli olarak klinik merkezleri tarafından indirildi. Ameliyatısz Boyun Germe Fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Boyun Germe Ameliyatı Sonrası İz Kalır Mı?

Boyun gerdirme ameliyatı sonrasında izlerin kalması söz konusu değildir. Bu nedenle ameliyatsız boyun gerdirmeler işlemleri en avantajlı estetik uygulamaları listesinde yer alır. Bu işlemlerde herhangi bir dikiş uygulanmaz.

Bu nedenle de boyun bölgesi derinizde herhangi izlerin kalması mümkün değildir. Boyun gerdirme ameliyatları sonrasında izlerin kalmaması kusursuz boyun bölgesi elde edilmesi demektir. Birçok estetik uygulamaları doğrudan dikişler uygulanarak yapılır.

Bu durum işlemler sonrasında da ilgili bölgede izlerin gözle görülür düzeyde kalmasına neden olur. Fakat ameliyatsız olan boyun gerdirme işlemleri doğrudan ipler ve diğer lazer teknikler üzerinden uygulanır. Bu işlemlerin en büyük artıları arasında izler kalmamasıdır.

Bu kapsamda işlemlerden sonrasında boyun bölgesine herhangi ek müdahale yapılmasına gerek yoktur. Boyun gerdirme ameliyatları sonrasında izlerin kalmaması bu işlemlerin en konforlu estetik uygulamaları olduğunu gösterir.

Bu nedenle boyun bölgenizdeki sarkmalar ve kırışıklıkların izsiz bir biçimde yok edilmesi açısından doğrudan cerrahi müdahalesiz boyun gerdirme uygulamalarından faydalanabilirsiniz. Ameliyatsız boyun germe işlemlerinden faydalanmak için estetik ve plastik cerrahi merkezi üzerinden 7/24 erkenden randevu alabilirsiniz.

Klinik merkezleri sadece hafta içi 5 gün boyunca hizmet sunduğundan, boyun gerdirme seanslarını sadece hafta içi 5 gün boyunca alabileceğinizi belirtebiliriz. Ayrıca işlemler hakkında aklınıza takılan soruların yanıtlarına da doktorunuzun klinik merkezi sitesinden ulaşabilirsiniz.