pumpkin-peel

Pumpkin Peel Nedir?

Pumpkin Peel, pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde sahip olmak her bayanın hayalidir. Özellikle yüz bölgesi karşıdan bakıldığında ilk dikkat çeken alan olduğu için özel bir bakım gerektirir. Bu doğrultuda içerisinde zengin aminoasit ve vitaminlerin bulunduğu pumpkin peel cilt bakımında son dönemlerin en gözde ürün olarak karşımızda duruyor.

Her cilt tipine uygulanabilen pumpkin peel cilt bakımının ana maddesi kabaktır. Kullandığımız bu yöntem cilt için hem tazelik verir hem de yaşlanma problemleri ile başarılı bir şekilde mücadele eder. Bu bakım, Sindirella bakım olarak da biliniyor. İçeriğinde yer alan alfa hidroksi asit cilt onarımını büyük bir öneme sahiptir.

Hasar gören dokuları onararak cildin genç görünmesine yardımcı olur. Kullanmış olduğumuz pumpkin peel cilt bakım uygulamasını doğal malzemeleri bir araya getirerek elde ediyoruz. Bu sebeple doğal ve organik olması insanların u yüz bakım ürünü ne daha fazla ilgi göstermesini sağlıyor.

Pumpkin Peel Nasıl Yapılır?

Doğal bir maske uygulaması olan pumpkin peel cildin ihtiyacı doğrultusunda hazırlanır. Maske uygulamasına geçmeden önce kişilerin yüz çevresinde bulunan tüm yağ ve kirleri özel kullandığımız solüsyonlar yardımıyla temizliyoruz.

Temizlediğimiz alanı masaj yaparak bölgeyi daha yumuşak hale getiriyoruz ve böylece ölü derilerden de arındırarak canlılık kazandırıyoruz. Ardından özel olarak hazırladığımız balkabağı maskesini cilde uygun bir şekilde sürüyoruz ve maskenin cilt üzerinde belli bir süre kalmasını bekliyoruz.

Hemen etkisini gösteren pumpkin peel cilt bakımı sonucunda pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt elde edilir. Pumpkin peel yani balkabağı peeling içeriğinde bulunan zenginleştirilmiş vitamin, mineral, kalsiyum, potasyum, salisilik asitler ve mayalanmış enzimler sayesinde cildin soyulmasının sağlıyor.

Ürün içerisinde herhangi bir kimyasal madde bulunmadığı için cilde zarar vermez. Cilt bakımını doğal yollardan sağlayan peeling uygulamasını bizden alarak mükemmel bir cilde sahip olabilirsiniz.

Pumpkin Peel Kimlere Uygulanır?

Günümüzde birçok kişinin rahatsız olduğu konulardan biri de cilt sorunlarıdır. Yaşın ilerlemesi ve çevresel faktörlerin de etkisi ile cilt üzerinde birçok problem yaşanır. Bu doğrultuda cildi ölü hücrelerden arındırmak ve yenilenmesini sağlamak amacıyla profesyonel destek almak her zaman büyük avantaj sağlar.

İsmini sıklıkla duyduğumuz pumpkin peel uygulaması son dönemlerde cilt bakımından en çok tercih edilen yöntemlerden biri haline geldi. İçeriğindeki cilt yenileyici ürünler sayesinde her cilt tipine kolayca uygulanabilir.

Kuru ve hassas ciltler, akneli ve yağlı ciltler, yaşlanmış ve elastik yapısını kaybetmiş ciltler, hiperpigmentesyonlu ciltler olmak üzere tüm ciltlere uygulanabilir. Kullanılan peeling sayesinde cilt yenilenerek onarımını gerçekleştirir.

Pumpkin Peel Neden Yapılmalıdır?

Cilt sorunları içerisinde en hassas bölge yüz bölgesidir. Yüz hem hassas bir yapıya sahiptir hem de çevresel faktörlere sıklıkla maruz kaldığı için çoğu zaman özel bakım ister. Kimyasal peelingler cildin daha fazla soyularak epidermis ve epidermis derisinin incelmesine neden olur.

Bu doğrultuda organik ve doğal olarak hazırlanan pumping peeling uygulaması son dönemlerin en çok tercih edilen popüler yüz bakım yöntemleri içerisinde yerini alıyor. Peelingin ana maddesi balkabağıdır.

Kullanılan balkabağı vitamin açısından zengin bir yapıya sahip olmakla beraber özel olarak eklenen enzim ve amino asitlerle balkabağı maskesi sihirli bir gece dönüşür ve cildi kusursuz güzelliğe kavuşturur.

Cildin ihtiyacını barındıran tüm ürünler bu maske içerisinde yer alır. Bu nedenle pumpkin peel her mevsim rahatlıkla kullanılabilecek bir cilt bakım ürünüdür. Hazırladığımız bu cilt bakım ürünü ile cildinizi leke ve aknelerden temizleyerek cilt problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Pumpkin Peel İçin Hangi Mevsim Uygundur?

Cilt yenileyici özelliğe sahip olan pumpkin peel içeriğindeki doğal ürünler yardımı ile her mevsim rahatlıkla kullanılabilecek bir özelliğe sahiptir. Her mevsim kullanılmasının en önemli nedeni ise içeriğinde herhangi bir kimyasal madde barındırmamasıdır.

Uygulama sayesinde ölü hücrelerden arındırılan cilt yeniden canlılığını kazanır ve nefes almaya başlar. Hava alabilen bir özelliğe sahip olan cilt daha sağlıklı, parlak ve ışıltılı görünür. Maske içerisinde yer alan alfa hidroksi asit gençlik iksiri olarak kullanılır.

Pumpkin Peel Sonrası Ağrı Olur Mu?

Son dönemlerde göstermiş olduğu başarılı ve kalıcı sonuçlardan sonra pumping peeling daha çok tercih edilmeye başlandı. Uygulama doğal malzemeler kullanılarak hazırlanıyor. Bu nedenle güvenilir bir şekilde kullanılır.

İşlem sırasında herhangi bir ağrı meydana gelmez. Bay, bayan herkes bu yöntemi kullanarak daha sağlıklı bir cilt yapısına sahip olabilirler.

Pumpkin Peel Hangi Sorunlarda Etkilidir?

Pumping peeling ciltte görülen leke, akne sivilce izi gibi problemlerle etkili bir şekilde mücadele ederek cilde sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm sağlar

Pumpkin Peel Fiyatları 2024

Bilinçli ve cilt bakımına önem veren kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen pumkin peelingin her geçen gün önemi daha çok anlaşılıyor. Özellikle uygulamayı yaptıranlar ciltlerinde gördükleri pürüzsüz sonuç sonrası uygulamayı yaptırmak isteyenlere şiddetle tavsiye ediyor.

Bu doğrultuda uygulamayı yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan biri olarak pumpkin peel fiyatlarını görüyoruz. Uygulamanın fiyatları her bakım merkezinde farklı bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Bunun en önemli nedeni ise bakım merkezlerinde uygulanan pumpkin peel uygulaması ile beraber destekleyici diğer bakım ürünlerinde tercih edilmesidir. Konu ile ilgili merak ettiğiniz fiyat bilgisi hakkında bizimle iletişime geçerek pumpkin peel fiyatları 2024 fiyatlarını bizden alabilirsiniz.