Gıdı Germe

gıdı germe

Gıdı Germe Nedir?

Gıdı germe için cerrahi operasyonlar bulunduğu gibi cerrahi müdahale gerektirmeyen operasyonlarda mevcuttur. Yaşın ilerlemesi ile beraber cilt elastiki yapısını kaybederek ciltte sarkma ve kırışıklıklar baş gösterir.

Uyguladığımız yöntemler sayesinde gıdı germe işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz ve cildin sıkı ve gergin bir yapıya dönüşmesini sağlıyoruz.

Gıdı olarak adlandırdığımız çene altı bölgesi de aynı şekilde sarkmaya başlar. Boyun bölgesinde bulunan deri cildin diğer noktalarına göre daha ince bir yapıya sahip olduğu için hızlıca kırışıp sarkabilir. Bu durum estetik olarak bayanları rahatsız eder.

Özellikle güzel görünme arzusu taşıyan kişiler gıdı bölgesindeki sarkmalardan kurtulmak için çeşitli yöntem arayışına girerler. Gıdı bölgesindeki sarkmalar kişilerin genç görünmesini engeller. Gıdı bölgesindeki deformeleri ve kişinin rahatsızlığını göz önünde bulundurarak uygun tedavi yöntemleri ile müdahale ediyoruz.

Gıdı Germe Nasıl Yapılır?

İlerleyen teknoloji sayesinde gıdı problemi yaşayan kişiler etkili ve kalıcı yöntemler sayesinde yaşadıkları sorunu giderebilirler. Özel olarak kullandığımız ipler sayesinde gıdı bölgesindeki sarkık görüntüyü düzeltiyoruz.

Cilt üzerinde güvenilir bir şekilde kullandığımız bu ipler sayesinde gıdı bölgesi gergin bir görünüme kavuşur. Altında bulunan ipler 1-2 yıl içerisinde kendiliğinden eriyerek yok olurlar.

Bu doğrultuda iple germe yöntemi kalıcı bir operasyon olmadığı için çok az kişi tarafından tercih ediliyor. Genel anestezi altında gerçekleştirdiğimiz ile kalıcı bir uygulamadır. Kulak arkasından atılan kesiler sayesinde ciltte herhangi bir kesi izine rastlanmaz.

Gıdı germe uzman doktorlar eşliğinde yaklaşık 2 saat kadar sürüyor. Yapılan ameliyatlar sonrasında boyun bölgesindeki sarkmalardan kurtularak genç bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Gıdı Germe Kimler İçin Uygundur?

Gıdı germe belli bir yaşın üzerinde bulunan kişilere uygulanır. Yaşı ilerlemiş hastalar ile erken dönemlerde görülen gıdı sarkması problemi ile yüz yüze kalan hastalarda germe yöntemlerini kullanıyoruz.

İlginizi Çekebilir  Ameliyatsız Boyun Germe

Gıdı Estetiğinde Hangi Yöntemler Kullanılır?

Günümüz imkanları doğrultusunda medikal estetik alanında yaşanan yenilikçi gelişmeler insan hayatını kolaylaştırıyor. Güzel ve genç görünmek isteyenler için uygulanan germe estetiğinde birden çok yöntem kullanılır.

Kişilerin isteği doğrultusunda ameliyatsız germe operasyonları kullandığımız gibi kalıcı çözüm arayanlar için cerrahi müdahale ile gıdı estetiğini gerçekleştiriyoruz. Ameliyatsız gerçekleşen germe operasyonlarında gıdının yapısı doğrultusunda lokal ya da genel anestezi kullanıyoruz.

Gıdı eritme için Liposuction yöntemi oldukça başarılı ve etkili bir uygulamadır. Tek seans halinde gerçekleştirdiğimiz bu uygulama ile hastalarımızın genç ve güzel görünmesine yardımcı oluyoruz.

Cerrahi müdahale gerektirmeden ameliyatsız yapılan germe yöntemleri içerisinde iple germe yöntemi bulunur. Cilt altına yerleştirdiğimiz özel ipler sayesinde gıdı bölgesi gergin bir hale kavuşur. Bu uygulama kalıcı bir yöntem olmadığı için çoğunlukla tercih edilmiyor.

Bunun dışında kullandığımız ultra Lifting hifu sistemi ile gıdı bölgesine ultrasonik ses dalgalarını gönderiyoruz. Bu sayede gıdı bölgesinde oluşan kırışık ve sarkmalar ortadan kalkar.

Hastanın durumu doğrultusunda tek seans ile tamam dana bileceği gibi 3-4 seansta kullanılabilir. Uyguladığımız bu yöntem ile hasta var En az 1 yıl en fazla ise 4 yıl gergin bir gıdıya sahip olurlar.

Gıdı Germe İşlemi Ne Kadar Sürmektedir?

Birden fazla germe operasyonu bulunuyor. Bu nedenle germe yöntemlerini iki kategoriye ayırıyoruz. Ameliyatsız germe yöntemleri ise 30 dakika ile 45 dakika içerisinde tamamlanır. Bu nedenle işlem suresi tercih edilen operasyon ile ilişkilidir.

Ameliyatsız Gıdı Germe Nasıl Yapılır?

Ameliyat olmaktan yana tedirginlik yaşayan hastalar için ameliyatsız gıdı germe teknikleri bulunur. Bu teknikler içerisinde yer alan iple germe yönteminde gıdı bölgesine kalp ameliyatında kullanılan özel ipler yerleştirilir.

Boyun ve gıdı bölgesine yerleştirilen ipler deriyi gergin hale getirir. İşlem sırasında hastaların herhangi bir ağrı hissetmemesi için lokal anestezi uyguluyoruz. Ultra Lifting hifu sistemi ile gıdı bölgesine ultrasonik ses dalgaları göndererek buradaki yağların erimesine ve sıkı bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyoruz.

İlginizi Çekebilir  Saç Mezoterapisi

Ameliyatsız germe yöntemleri içerisinde mezoterapi ve BP serum uygulamaları da bulunur. Bu yöntemlerde vücuda enjekte edilen maddeler kullanılır. Kullanılan maddeler içerisinde yağ yakıcı özelliğe sahip özel maddelerde bulunduğu için gıdı bölgesi gerginleşerek gençleşir.

Ameliyatsız Gıdı Germe Yaş Sınırı Var Mı?

Gıdı germe için öncelikle kişilerin 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekir. 18 yaşını dolduran tüm bireyler operasyonu için ideal bir yaş sınırı taşımadan istediği yöntem ile germe istediğini yaptırabilir. Kişi kendini rahatsız hissettiği her dönemde ihtiyacı doğrultusunda germe yöntemlerini tercih edebilir.

Ameliyatsız Gıdı Germe Acı Verir Mi?

Gıdı germe yöntemleri sırasında genel ya da lokal anestezi kullanıldığı için kişiler herhangi bir ağrı ya da acı hissetmezler.

Gıdı Germe Estetiği Fiyatları 2024

Genç ve güzel görünmek her bayanın hayalidir. Bu nedenle günümüz teknolojisinden en iyi şekilde yararlanmayı amaç edinen bayanlar yer çekimine meydan okuyorlar.

Bayanlar arasında en çok tercih edilen estetiklerden biri olan gıdı germe estetiği gıdı ve boyun bölgesinin sıkı ve gergin bir forma sahip olmasını sağlıyor. Gıdı germe fiyatları 2024 hakkında tüm bilgileri bizden alabilirsiniz.