EyeCell Bakımı

eyecell bakımı

EyeCell Bakımı

Eyecell bakımı sayesinde hem genç bir görünüm elde edilir hem de gözaltı bölgesinde kolajen üretimi yeniden üretime geçerek ince deriyi yeniler.

Yer çekimine meydan okumak isteyen bayanlar için kullandığımız eyecell bakımı ile göz çevresindeki ince çizgileri, morlukları, göz altı torbalarını ve göz kapağının alt kısmında bulunan dokuları geliştirmek amacıyla kullandığımız mükemmel bir uygulamadır.

Yaşlanma belirtilerinin en çok hissedildiği alanlardan biri de göz çevresidir. Yaşın ilerlemesiyle birlikte göz çevresinde bulunan hassas yapı elastiki özelliğini kaybeder. Korunmasız göz çevresi her zaman bakım ve nem desteğine ihtiyaç duyar.

Gözaltı bakımı için geliştirilmiş vitamin ve mineral bakımından zenginleştirilmiş güvenilir ürünler bulunur. Gözaltı dokularının iyileşmesinde etkin rol oynayan bu ürünler düzenli kullanıldığı takdirde kalıcı ve etkili sonuçlar yaratır. Kullandığımız en yeni yöntemler içerisinde yer alan eyecell uygulama içeriğinde onarıcı özelliğe sahip botanik kök hücre maddeleri bulunur.

Yüzde ilk dikkati çeken bölge göz ve çevresidir. Burada meydana gelen ödem ve morluklar kötü bir görüntüye neden olur. Ayrıca bu durum kişiyi olduğundan da yaşlı gösterir. Bu doğrultuda geliştirilen eyecell bakımı göz çevresinin ihtiyaç duyduğu tüm bileşenlere sahiptir.

EyeCell Bakımı Nedir?

Güçlü ve etkili bir gözaltı bakım konsepti olan heyecan içerisinde botanik kök hücre ve biyo-peptidler bulunur. Bu maddeler gözaltında bulunan morluklara, ödemlere ve ince kaz ayağı çizgilerine iyi gelir. Eyecell bakımı içeriğinde eye contour serum, eyeroller, eye peptide gel patch, eye contour cream bileşenleri bulunur.

Tüm bu bileşenleri bir araya getirerek gözaltı bakımını en verimli şekilde gerçekleştiriyoruz. Kullanmış olduğumuz bu ürünler göz çevresinde bulunan kırışıklık ve kaz ayağı çizgilerini yok etmeye yarar. Göz altında meydana gelen torbalarda rahatlama görülür ve göz çevresindeki nem artışını sağlıyoruz.

İlginizi Çekebilir  İğneli Lipoliz

Yüz estetiğinde ve yüz bakımında önemli bir konu olan göz altı ve çevresinin bakımı hassasiyet isteyen bir konudur. Çünkü burada bulunan hassas yapı özel olarak hazırlanan serumlar ve ürünler yardımı ile gerçekleşir.

Kliniğimizde kullandığımız eyecell bileşenleri yardımıyla gözaltı ve göz kapağı görüntüsünü gergin bir yapıya kavuşturuyoruz. Yüzün en belirgin kısmını oluşturan göz ve çevresi eyecell bakımı ile toparlanarak genç bir görünüme kavuşur.

Eyecell Kit Nasıl Uygulanır?

Hazırladığımız eyecell tipi içerisinde botanik kök hücre ekstreleri bulunur. Bu ekstreleri göz altına ve göz kapağına yedirmek için kullandığımız eyecell roller kullanıyoruz. Kullandığımız bu roller ucunda çok ince iğneler bulunur. Bu küçük iğneler yardımıyla hazırladığımız ekstreleri göz çevresine yediriyoruz.

Göz etrafına yedirdiğimiz bu bileşenler ciltteki kolajen üretimini tetikler. Bunun dışında ete peptide gel patch olarak adlandırılan ve yenilikçi bir teknolojiye sahip olan ürün sayesinde cildi nemlendiriyoruz. Böylece göz altı ve çevresini yenilenme sürecine sokuyoruz. Eye contour cream yardımıyla da göz altı morluklarını ve şişliklerini en düşük seviyeye indiriyoruz.

Eyecell bakımı yaklaşık yarım saat ile 40 dakika arasında gerçekleştiriyoruz. Bu süre içerisinde kullanmış olduğumuz roller yardımıyla hücre yenilenmesini tetikleyerek cildin onarılmasını sağlıyoruz.

Eyecell tekniğini hastaların ihtiyacı doğrultusunda seanslar halinde düzenliyoruz. Seans sayısı ise 4 ile 8 arasında değişkenlik gösteriyor. 2 seans yer yer arasındaki zaman dilimini ise 15 gün olarak belirliyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz eyecell bakımı sonrasında hastalarımız aynı gün sosyal yaşantılarına dönebilirler. Uygulamanın en güzel tarafı ise makyaj seven bayanlar için hemen istenilen göz makyajını yapılmasına imkân tanımasıdır.

EyeCell Bakımı Faydaları

Yaşlanma belirtilerinin en net görüldüğü alanlardan biri de göz çevresidir. Burada meydana gelen ince çizgi ve kırışıklıklar kolejen yapının azalması ile beraber daha belirgin bir şekilde görülmeye başlar.

İlginizi Çekebilir  Soğuk Lipoliz

Bu nedenle yer çekimine meydan okumak isteyen birçok bayan eyecel bakımını yaptırarak istediği genç görünümü elde edebilir. Cilt yenilenmesini tetikleyen ve kolajen üretimini harekete geçiren eyecell bileşenleri cildi yenileyerek onarılmasını sağlar. EyeCell bakımının cilt açısından birçok faydası bulunur.

  • Göz çevresi vücudun en hassas noktası olduğu için hazırlanan eyecell bileşenleri bu hassas yapıda meydana gelen deformasyonları yok eder.
  • Eyecell botanik kök hücre ekstreleri ve piyopeptitlerden meydana gelir. Bu bileşenler göz altında oluşan ödem ve morlukları gidererek kaz ayağı çizgilerini yok eder.
  • Kullanılan maddeler yardımı ile göz altı ve göz çevresinin nem ihtiyacı karşılanmış olur.
  • Yapılan eyecell bakımlarının ardından kişinin yüzünde görülen yorgun ve yaşlı görüntüyü ortadan kalkar.
  • Heyecan bakımı ile göz etrafı dokuları onarılarak yeniden kollajen üretimine başlar.
  • Kişinin ihtiyacına göre uygulanan eyecell bakımı kaz ayağı çizgilerini ortadan kaldırarak sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmaya imkân tanır.

EyeCell Bakımı Fiyatları 2024

Son dönemlerin en popüler uygulamalarından biri olan eyecell bakımı göz çevresinde meydana gelen deformasyonları yok ederek pürüzsüz bir güzellik sağlar.

Özellikle yaşlı ve kötü bir görüntüye neden olan buradaki ince çizgiler ve kırışıklıklar cildin elastiki özelliğini kaybetmesi ile daha da belirgin bir hale gelir. Bu doğrultuda birçok kişi eyecell yöntemi ile göz çevresinde bulunan morluk şişlik ve çizgilerden kalıcı olarak kurtulmayı hedefler.

Eyecell bakımı fiyatları 2024 tercih edilen kliniğe ve doktorun deneyimine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Eyecell bakımı fiyatları 2024 hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.