pb-serum-İle-bölgesel-incelme

PB serum ile bölgesel incelme ve zayıflama konusunda her geçen gün yeni teknikler kullanılıyor. Özellikle estetik tıp dünyasında yaşanan en yeni gelişmeler cilt bakımına ve kilo kontrolüne önem veren kişiler için büyük bir avantaj sağlıyor. Bu doğrultuda en yeni uygulamalardan biri olan PB serum ile cildin ihtiyacı olan maddeleri hazırlıyoruz.

Hazırladığımız maddeler içerisinde yer alan hyaluronik asit, kollajenaz ve lipaz gibi maddeler cildi yenilediği gibi fazla yağların biriktiği alanlarda da etki gücünü gösteriyor. Özellikle lipaz olarak adlandırılan serum bölgesel yağları yok etmede etkili bir güce sahiptir.

Yapılan diyet ve spora rağmen bir türlü kurtulamadığınız dirençli bölgesel yağlardan kullandığımız yeni yöntemler sayesinde kurtulmanız mümkündür. Bu doğrultuda özel olarak tasarlanmış yüksek molekül ağırlıklı enzimlerin yer aldığı PB serum ile bölgesel incelme daha başarılı ve sağlıklı sonuçlar veriyor. Uyguladığımız bu teknik sayesinde bölgesel incelme de istenilen görüntüyü sağlıyoruz.

Yaygın bir kullanım alanına sahip olan PB serumu vücuda enjeksiyon yardımı ile uyguluyoruz. Vücutta bulunan enzimleri yeniden onardığı gibi PB serum içerisinde yer alan lipaz maddesi ile bölgesel incelme hedefleyen kişilerde bölgesel incelme tedavisi uyguluyoruz.

Pb Serum Uygulaması Nasıl Yapılmaktadır?

Son dönemlerin en çok tercih edilen bölgesel zayıflama yöntemlerinden biri olan PB serum ile bölgesel incelme hazırlanan enzimler yardımıyla gerçekleşir.

Uzman kişiler tarafından hiyalüronik asit kolejenaz ve lipaz adı verilen maddeler vücuda enjekte edilir. PB serumu oluşturan bu aktif maddeler enzim olarak adlandırılır. İnsan vücudu için önemli bir role sahip olan enzimler vücudu onararak gençleştirir.

Bölgesel incelme işlemini serum içerisinde yer alan maddelerin faaliyete geçmesi ile sağlıyoruz. Özellikle hazırladığımız serum içerisinde yer alan ve lipaz olarak adlandırılan maddeler bağırsaklar içerisinde yer alan yağları sindirmeye yardımcı olan bir enzim çeşididir.

Bu enzim sayesinde bölgesel zayıflama konusunda dirençli olan vücut yağları kendiliğinden yok olur.BP serumun bir çeşidi olan medium PB serumu yağ dokularını inceltmek amacıyla kullanıyoruz.

Bu serum yağ yakıcı olarak bilindiği için daha çok kol karın ve uyluk bölgesinde tercih edilir. Medium PB serumu kullandığımız alanlardan incelmeyi sağladığımız gibi bölgenin toparlanarak sıkılaşmasına da yardımcı oluyoruz. Kullandığımız bu yağ yakıcı enzim fazla kilolardan kurtulmanıza yardımcı oluyor.

Pb Serum Uygulaması Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bölgesel incelme için kullanılan PB serum uygulaması sonrasında hastalar aynı gün normal hayatlarına dönebilirler. Fakat işlemin gerçekleştiği bölgeyi dış darbelere karşı korumak gerekir. Bu nedenle uygulama sonrasında hastaların kesinlikle istirahat etmesi gerekiyor.

PB serumun uygulandığı alanları soğuk su ile temas etmekten kaçınmak gerekir. Aynı şekilde solaryum ve saunaya girmek son derece sıkıntılıdır. Spor ve ağır işlerden de kaçınmak gerekir.

Tüm bu hususlara işlemin gerçekleştiği ilk gün dikkat edildiği takdirde sonraki günlerde kişiler günlük faaliyetlerini diledikleri gibi gerçekleştirebilirler.

Pb Serum Uygulaması Kimlere Yapılamaz?

PB serum ile bölgesel incelme 18 yaş üzeri tüm bireylerde kullanılabilir. Uygulamanın gerçekleşebilmesi için kişilerin sağlık koşullarının bu işleme elverişli olması gerekir. PB serum uygulaması diyabet hastalarına, böbrek hastalarına, metabolik bozukluğu bulunan kişilere, karaciğer rahatsızlığı bulunanlara, gebelere ve emziren annelere de uygulanması sakıncalıdır.

Pb Serum Uygulama Alanları

Vücudun birçok noktasında kullanılan PB serum ile bölgesel incelme işlemi daha çok dirençli yağlar üzerinde etkili sonuçlar veriyor.

PB serum uygulamasını daha çok bacak yanlarında, karında, gıdı bölgesinde, kol altlarında bulunan yağ birikimlerini yok etmek için kullanıyoruz. PB serum ile kalça bölgesinin de sıkılaşmasını ve poponun daha dik görünmesini sağlıyoruz.

Pb Serum İle Bölgesel Yağlardan Kurtulabilir Mi?

Son dönemlerin en çok merak edilen uygulamalarından biri olan PB serum ile bölgesel incelme uygulamaları yaygın bir kullanım alanına sahiptir. İçeriğinde yer alan hyaluronik asit ve 3 enzimin birleşmesi birçok tedavide kullanılır.

Enzimin vücut için önemi yadsınamaz. Çünkü enzimler vücudu yeniden inşa eden özelliğe sahipler. PB serum içerisinde ise hyaluronik asit ile birlikte kolejenaz, lipaz ve liyaz maddeleri bulunur.

Bu doğrultuda PB serum içerisinde bulunan liyaz maddesi yağları eritmek için kullanılır. Bölgesel incelme liyaz maddesi yardımı ile gerçekleşir. Kilolu olmak günümüz insanlarının en büyük sorunlarından biridir.

Fazla kilolar her ne kadar sorun olarak görülse de artık günümüzde kullanılan teknolojik cihazlar ve kanıtlanmış maddeler yardımıyla fazla kilolardan kurtulmak mümkündür.

Kliniğimizde bölgesel incelme konusunda birbirinden farklı özelliğe sahip birçok yöntem kullanıyoruz. Son dönemlerde ilgi gören bölgesel incelme uzmanlarımız tarafından kontrollü bir şekilde gerçekleştirilir. Diyet ve yapılan egzersizlerle sonuç alamadığınız bölgesel incelme konusunda BP serum ile gözle görülür başarılı sonuç alabilirsiniz.

Pb Serum Uygulamasının Belli Bir Yaşı Var Mı?

PB serum uygulamasını belli bir yaşın üzerinde bulunan bireylerde gerçekleştiriyoruz. Çünkü 18 yaş altı kişilerde dokular taze olduğu için PB serum uygulamasına izin vermediği için pek tercih edilmez. Bu nedenle kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekir.

Yaş kriteri tamamlayan kişiler PB serum ile bölgesel incelme uzun ömürlü bir tedavi sonucu elde edebilirler. Kullanılan bu PB serum vücuttaki tüm hasarlı mekanizmayı çalıştırarak vücudun yenilenmesini tetikler.