kalıcı-makyaj-silme

Kalıcı Makyaj Silme

Kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj yaptıran kişiler daha sonra kolay bu yöntemle kolay bir şekilde makyajlarından kurtulabilirler. Bu doğrultuda geliştirilen teknolojik cihaz ve ilaç enjekte yöntemleri bulunur.

Kalıcı makyajdan sıkılan ve kalıcı makyaj silme arayışında olanlar kliniğimize gelerek uyguladığımız sağlıklı yöntemlerle bu soruna son verebilirler. Günümüz insanlarının estetik ve güzellik kaygısı beraberinde birçok yeni uygulamayı getirmiş.

En popüler uygulamalardan biri olan kalıcı makyaj birçok kişinin tercih ettiği yöntemdir. Kalıcı makyaj mikro iğneler yardımıyla bitkisel bazlı maddelerin istenilen bölgeye enjekte edilmesi ile yapılır.

Güvenilebilir uygulama olan kalıcı makyaj sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmez. Kalıcı makyajın en önemli özelliği ise zaman içerisinde kendiliğinden geçmesidir. Kalıcı makyaj en çok göz bölgesine tercih edilirken son zamanlarda dudak, göz ve daha birçok noktaya uygulanıyor.

Kalıcı makyajın yapısını, özelliğini ve kullanılan boyaların içeriğini analiz ederek en doğru tedavi yöntemleri ile makyaj silme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kalıcı Makyaj Nasıl Silinir?

Kalıcı makyaj yaptıranların sayısında her geçen gün ciddi bir artış görülüyor. Aynı şekilde yaptıran kişi sayısı kadar kalıcı makyajı sildirmek isteyenler de oluyor. Kalıcı makyaj isminden de anlaşılacağı üzere üzerinde en az 2 yıl en fazla ise 5 yıl kadar kalabiliyor.

Fakat birçok kişi bu zaman dilimini beklemeden kalıcı makyajını sildirmek istiyor. Bu konuda uzman estetisyen değerimiz sizin için kullandığı sağlıklı ve güvenilir yöntemlerle kalıcı makyajınızı temizlemeye yardımcı oluyoruz.

Kalıcı makyaj silme işleminde deri altına ilaç enjekte ederek gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız bu yöntem sayesinde deri altında bulunan kalıcı makyaj malzemeleri etkili bir şekilde dışarı atılır.

Uyguladığımız bu yöntemin cilde ve cilt üzerinde bulunan ince tüylere herhangi bir zararı dokunmaz. Uyguladığımız ilaç tedavisi ile cilt üzerinde kabuklar meydana gelir. Bu kabuklanma işlemin başarıya ulaştığını bir göstergesidir. Cilt altında bulunan makyaj kalıntıları silinmeye başlar ve böylece kalıcı makyaj tamamen biter.

Kalıcı makyaj Silme Yöntemleri

Sevilerek yapılan kalıcı makyaj bir süre sonra kişilerin sıkılmasına neden olur ve böylece kalıcı makyajı ortadan kaldırmak için silme işlemi gerçekleşir. Kendi içerisinde iki farklı kategoriye ayrılır.

Makyaj silme işlemleri sırasında kullanacağımız yönteme boyanın özelliği doğrultusunda karar veriyoruz. Yaptığımız tüm işlemler steril ortamlarda ve uzman estetisyenler tarafından gerçekleştirilir.

Kliniğimizde tercih ettiğimiz bu yöntemlerden ilki solüsyonlu ilaçlar yardımı ile temizlemedir. Kullandığımız güvenilir ilaçları cilt altına enjekte ederek makyaj kalıntılarını silmeye çalışıyoruz.

Kullandığımız bir diğer önemli yöntem ise lazer ile makyaj temizleme yöntemidir. Yeni nesil lazer cihazları yardımıyla cilt altında bulunan renkli pigmentlerin dağılımını sağlıyoruz. Teknolojik özelliğe sahip olan sivri uçlu lazer cihazları yaydığı ışınlar sayesinde cilt altına istenen boyayı başarılı bir şekilde çıkarır.

Kalıcı Makyaj Silmek Mümkün Müdür?

Doktorun profesyonelliği sonucunda kalıcı makyajı silme mümkündür. Bu doğrultuda geliştirilen lazer cihazları cilde ve dokulara zarar vermeden renk pigmentleri üzerinde etkili sonuçlar yaratır. Lazer kullanımında doktorun deneyimi önemlidir. Bu doğrultuda kullanmış olduğumuz lazer cihazının dalga boyutunu en güvenilir şekilde ayarlayarak cildi tahriş etmeden kalıcı makyaj siliyoruz

Kalıcı Makyaj Ne Zaman Silinmelidir?

Kalıcı makyaj kullanılan malzemenin kalitesi doğrultusunda çift üzerinde 2 ile 5 yıl arasında kalabiliyor. Kalıcı makyajdan memnun olmayanlar ise bu süre zarfında beklemeden istedikleri zaman uygun yöntemlerle kalıcı makyajdan kurtulabilirler.

Oksijenli Suyla Kalıcı Makyaj Silme Nasıl Uygulanır?

Oksijenli su yapısı itibariyle içerisinde birçok vitamini bulundurur. Bu doğrultuda birçok cilt sorununa iyi gelir. Makyaj silme konusunda oksijenli su uzman kişiler gözetiminde ve kontrollü bir şekilde kullanılır.

Kalıcı Makyaj Sildirmek Güvenli Midir?

Estetik amaçlı yapılan kalıcı makyaj günün her saati bakımlı olmak isteyen bayanlar için gerçekleşen bir uygulamadır. Bu doğrultuda makyaj yapma konusunda vakit sıkıntısı yaşayanlar kalıcı makyaj yaptırarak güzel ve bakımlı olmayı sağlarlar.

Kaş boyama ve göz üzerine uygulanan eye-liner uygulamaları ile belirgin kaş ve gözler ortaya çıkar. Aynı şekilde dudak renklendirme de kalıcı makyaj içerisinde yer alır. Sevilerek yapılan kalıcı makyaj daha sonra kişilerde memnuniyetsizlik yaratır ve bu doğrultuda makyaj silme yöntemleri ile memnuniyetsizlik giderilir.

Bu doğrultuda geliştirilmiş güvenilir yöntemler kullanıyoruz. Cilde ve dokulara zarar vermeden kullandığımız kalıcı makyaj silme yöntemleri sayesinde cilt yeniden eski haline kavuşur. Kullandığımız ürünler sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmez.

Kalıcı Makyaj Silme Fiyatları 2024

Estetik amaçlı tercih edilen kalıcı makyaj, sonrasında memnuniyetsizlik yaratır ve bu doğrultuda makyaj sildirme işlemi tercih edilir. Kalıcı makyajı sildirmek için öncelikle profesyonel uzman desteği almak gerekir.

Büyük bir özen ve titizlik isteyen makyaj silme fiyatları 2024 tercih edilen güzellik merkezine ve uzmana göre değişiklik gösterir. Makyaj silme fiyatları kalıcı makyaj yaptırma maliyetlerinden daha yüksektir. Çünkü emek gerektiren bir işlem olduğu için fiyatı da bu doğrultuda farklılık gösterir.

Kalıcı makyaj silme işlemi konusunda deneyimi klinik seçimi çok önemlidir. Çünkü kullanılacak yöntemin kalıcılığını kanıtlamış olması gerekir. Aynı şekilde kullanılan malzemenin kişiye özel ve steril olması gerekir. Kalıcı makyaj silme fiyatları 2024 hakkında bizden fiyat bilgisi alabilirsiniz.