Lazer Epilasyon Müşteri Yorumları

Ferda Özlü

Uygulamada en güncel cihazları kullanmaları, bir hastane hijyeninde çalışıyor olmaları ve tabi ki fiyatları sebebiyle tercih ettim ve çok memnun kaldım. tüm yazı rahat geçirmenin keyfi inanılmazdı ? kaç seans derlerse o seansın sonunda iş bitiyor gerçekten. Tüm çalışanlara tekrar çok teşekkür ederim. Sevgiler.

Zeynep Çobanoğlu

lazer epilasyonla ilgili kaliteyi de göz önünde bulundurarak çok fiyat araştırması yapmıştım. Drm’den tüm vücut için paket aldım. Fiyatlar çok uygun üstelik kredi kartına 10 ay taksit yapıyorlar. 6 seansta istediğim neticeyi aldım. Hizmet kalitesi nasıl derseniz ayakta alkışlıyorum… Hem inanılmaz güler yüzlüler, neye ihtiyacınız olduğunu çok iyi anlıyorlar, hem de işlerinde çok titizler. Tertemiz bir ortamda huzurla hizmetinizi alıyorsunuz. Bir insan daha ne bekler ki…

Neslihan Kalaycı

Gerek hizmet, gerek hijyen açısından kesinlikle DRM’yi tavsiye ederim. Kendilerinden cilt bakım hizmeti satın aldım. Fiyatları aldığınız hizmete göre oldukça makul seviyelerde. İlk seanstan sonra farkı hemen hissediyorsunuz.

Merve Sarıyer

Hijyenik, samimi ve güler yüzlü hizmet, kabul edilebilir fiyatlar, bir insan daha ne bekler ki…

Ceyda Bilgin

Verilen hizmetten çok memnun kaldım. Ekip işini yaparken güven veriyor. Aldığım sonuçlar da mükemmel.

Neriman Bağcı

lazer epilasyon merkezi ararken fiyat benim için çok önemliydi. Özel levent drm’den önce gittiğim farklı bir lazer epilasyon merkezi fiyat olarak çok uygundu fakat hijyen açısından hiç memnun kalmadım. bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine drm’yi denedim. Fiyat olarak bir önceki gittiğimden daha uygun olduğu gibi, hijyen bakımından da mükemmel. Hastane içinde olması insana ayrı bir güven veriyor. Verdikleri kaliteli hizmet de tüm çalışanlara yansımış. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Aslı Kılıç

Sadece teklif almaya gitmiştim. Ancak ekibin işine ne kadar hakim olduğunu görünce kararımı hemen verdim ve kararımdan çok memnun kaldım. Beni büyük dertten kurtardınız gerçekten ?

İlginizi Çekebilir  Dolgu Eritme
Ceren Pektaş

Piyasada çok fazlı lazer epilasyon firması var. Fiyat ve alacağınız hizmetin kalitesini düşündüğünüzde DRM lazer epilasyon’dan uygun fiyata kaliteli hizmeti aldığımı söyleyebilirim. Hastane olması da ayrıca güven veriyor.

Fatma Tepeli

Ekip yaptığı işi çok iyi biliyor ve son teknoloji ürünler ile çalışıyor. Ücretsiz test seansına katıldım. Cilt tipinize ve uygulanacak bölgeye göre bir plan çıkartıyorlar. 6 seanslık bir kür aldım. 2si bitti. Şimdi bile sonuçlar tam istediğim gibi. 6 seans sonunda sorunlarımdan tamamen kurtulacağım. Bu arada tüm ekip çok şeker çok samimi bir ortam. Kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. Fiyat ve kalite bakımından herkese tavsiye ederim, başka yer aramaya gerek yok inanın.

Asude Köseoğlu

İnternette lazer epilasyon ile ilgili araştırma yapmadığım yer kalmadı. En son kadınlar kulübünde yapılan bir tavsiye üzerine drm’yi inceledim. Size şu kadarını söyleyebilirim, böylesi temiz ve donanımlı bir epilasyon merkezini bu fiyatlara bulamadım. Yazları 3 ay Çeşme’de geçiren biri olarak artık epilasyon derdinden kurtulduğum için ne kadar rahat ettiğimi tahmin edemezsiniz. Güler yüzlü ve işini bilen ekibinize sonsuz teşekkürler.

Rengin Mete

Senelerce burun çevremdeki kırmızılıkları kapatmak için makyaj malzemelerine tonlarca para ödedim. Artık böyle bir derdim yok. Güzellik merkezinizin hastanede ortamında hizmet vermesi güvenimi boş çıkarmadı. Ultra hijyenik bir ortamda, profesyonel ekipten hizmet almak çok önemli. Herkese tavsiye ederim.