Dhi Saç Ekimi

dhi saç ekimi

Dhi Saç Ekimi Nedir?

Dhi saç ekimi kalıcı ve doğal yollardan dolgun saçlara sahip olmak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Bu nedenle saç ekiminde her geçen gün yeni yöntemler geliştiriliyor. Saç ekimi son yılların en çok tercih edilen uygulamalarından biridir.

Deneyim ve tecrübe isteyen dhi saç ekimi  merkezimizde profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Bu işlem sırasında kullanılan ve kalemi andıran cihaz aynı anda hem kanal açma hem de kıl köklerini yerleştirme özelliğine sahiptir.

Dhi saç ekimi sırasında kullanılan özel medikal kalem dönor bölgeden alınan kılların kafatasını nakil edilmesinde kullanılır. Teknoloji harikası bu uygulama ile saç köklerinizi daha sık ekebiliyoruz.

Doğal bir görünüm elde etmek isteyenler, kesi yapılmadan gerçekleşen bu uygulamanın tüm detaylarını bizden öğrenebilirler. Bunun dışında merak edilen dhi saç ekim fiyatları ve saç ekiminin tüm aşamaları için bizimle iletişime geçerek gerekli bilgi ve fiyatları bizden alabilirsiniz.

Dhi Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç ekimi her şeyden önce cerrahın bu konudaki deneyim ve uzmanlığına bağlıdır. Çünkü bu uygulama özel bir dikkat ve emek ister. Klinik olarak saç ekimi sırasında kullandığımız choi adlı medikal kalem yardımıyla donör bölgedeki sağlıklı kıl köklerini tek tek topluyoruz.

Toplanan saç kökleri ayrı ayrı sınıflandırılır ve ekim işlemi için doğru açı ve alanlar belirlenir. Özenle toplanan sağlıklı kıl kökleri özel medical kalem içerisine yerleştirilir ve bu kalem sayesinde açılan kanallara hemen yerleştirilir. Uygulanan Bu yöntem sayesinde saç derisi kısa sürede iyileşme gösterir.

Hastaların herhangi bir ağrı hissetmemesi için lokal anestezi uyguluyoruz. Bu uygulamanın en avantajlı özelliği ise donör bölgeden alınan kıl kökleri herhangi bir yerde beklemeden hemen nakil edilecek alana uygulanıyor. Böylece saç kökleri zarar görmeden ekim alanına yerleştirilir.

İlginizi Çekebilir  İple Yüz Germe Estetiği

Dhi Saç Ekimi Kimlere Uygulanır?

Saç dökülme problemi yaşayan her birey saç ekimi yönteminden yararlanabilir. Teknolojik gelişmelerin yaşanması saç ekim uygulamalarından alınan verimliliği de olumlu manada etkiliyor.

Bu doğrultuda saç ektirmek isteyen kişilerin öncelikle vücudunda sağlıklı kıl köklerinin bulunması gerekir. Ancak bu doğrultuda ekim işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleşir.

Saç ekim operasyonlarında her geçen gün yeni gelişmeler kat edilerek başarı oranı artış gösteriyor. Bu durum insanların gelişen bu yöntemlerden en iyi şekilde faydalanmasını sağlamıştır.

Klinik olarak saç dökülme problemi yaşayan tüm müşterilerimize en doğru yöntem ve metotlarla yardımcı oluyoruz. Gelen tüm hastalar için öncelikle başarılı netice alabilmek adına yapılması gereken tüm tetkik ve analizleri yapıyoruz. Saç ekimi için hastanın yaşının ve sağlık koşullarının elverişli olması gerekir.

Dhi Saç Ekimi Öncesi

Son dönemlerde giderek popülerlik kazanan saç ekimi öncesinde hastalarla bir ön görüşme yapılır. Burada gerekli tüm tetkik ve incelemeler gerçekleşir. Hastanın işlem için hazır hale gelmesi ve sağlık koşullarının bu uygulamaya elverişli olması gerekir. Saç ekimi öncesinde hastaların bir hafta öncesinden başlayarak kullandığı kan sulandırıcı ve takviye ilaçları bırakmaları gerekir.

İşlem sonrası iyileşme sürecinin olumlu ilerlemesi için hastaların sigara ve alkol gibi zararlı alışkanlıklardan uzak durması gerekir. Bu süreçte hasta sağlıklı beslenme ve düzenli bir uyku ile saç ekimi operasyonuna hazırlanmalıdır.

Dhi Saç Ekimi Sonrası

Saç ekimi sonrasında hastaların işlemin gerçekleştiği bölgeyi koruması gerekir. Bu nedenle saç köklerinin zarar görmemesi için dikkatli davranmalıdır. İşlem sonrasında mümkün olduğunca dinlenmeye önem verilmeli ve uzun yol seyahatlerine çıkılmamalıdır.

Uygulamanın ardından doktor tarafından tavsiye edilen tüm kurallara uymak ve saçları dış faktörlere karşı korumak gerekir. Saç ekimi sonrasında saç derisi üzerinde herhangi bir yara ve kesi izi bulunmaz.

İlginizi Çekebilir  Dermapen Leke Tedavisi

Sadece uygulama sonrasında deri üzerinde kabuklanma meydana gelebilir. Bu kabuklanmalar kısa sürede kendiliğinden geçer. Saç ekimi sonrasında doktor tarafından tavsiye edilen ilaçlar düzenli kullanılmalıdır.

Dhi Saç Ekimi Yaptıranlar

Saç ekim operasyonları giderek önem kazanıyor. Saç ekimi yaptıranlar uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirerek yaptırmak isteyenlere bu yöntemi tavsiye etmeyi unutmuyorlar.

Güvenilir ve sağlıklı bir işlem olan saç ekimi ile daha sıkı ve dolgun saçlara sahip olmak mümkündür. Dhi saç ekim uygulamasını yaptırmak isteyenler bu konuda işlemi yaptıran kişilerden detaylı bilgi alabilirler.

Dhi Saç Ekimi Yorumları

Saç ekimi yaptırmak isteyenler ve bu uygulamayı yaptıranlar işlem hakkında farklı yorumlar yaparak merak ettiği sorular hakkında bilgi sahibi olurlar. Yapılan yorumlar saç ekimini yaptırmak isteyenler için yol gösterici bir özelliğe sahiptir. Bu yöntem dünya çapında kullanıldığı için birçok kişi tarafından merak ediliyor ve bu doğrultuda forum sitelerinde bu konuyla ilgili çok fazla yorum bulunuyor.

Dhi Saç Ekimi Fiyatları 2024

Bu saç ekimi ince uçlu cihazlar aracılığıyla yapılıyor. Bu nedenle deri üzerinde herhangi bir yaraya neden olmuyor. Saç eki kalitesi yüksek olan saç ekimi fiyatları  tercih edilen klinik ve doktorun deneyimi doğrultusunda belirlenir.

Ayrıca kişinin saç yapısı ve kellik durumu da fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Dhi saç ekimi fiyatları 2024 hakkında merak ettiğiniz tüm detayları ve fiyat bilgini bizden alabilirsiniz.