Göztepe Lazer Epilasyon

Göztepe lazer eplasyon

Göztepe Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon son dönemlerde oldukça popüler olan bir işlem olmasıyla birlikte Göztepe lazer epilasyon merkezinde sıklıkla yapılmaktadır. Kişilerin istenmeyen tüylerine kalıcı çözümler üretmek için geliştirilmiş son teknoloji ürünüdür ve çok tercih edilir. İnsanın doğası gereği çocukluğundan itibaren vücudunda oluşan kıl ve tüylerden kurtulmak ister. Geleneksel yollardan bu tüylerden kurtulmak bir çözüm olmasına rağmen son dönemde gelişen teknoloji ile lazer epilasyon için kişiler merkezlere giderek kalıcı çözümler üretmeye başlamıştır. Göztepe lazer epilasyon merkezi bu anlamda kişilere profesyonel destek vererek kalıcı çözüm üreterek sorunları ortadan kaldırmak için müşterilerine hizmet vermektedir.

Lazer epilasyon dalga boyunda ışınların kıl köklerine nüfuz etmesi ile köklerin kalıcı tahribatına neden olarak bir daha çıkmasını engellemek için üretilmiş bir teknolojidir. Uygulayan kişi ve merkezin uzmanlığına bağlı olarak olumlu sonuçlar veren bir yöntemdir ve sıklıkla özellikle kadınlar arasında çok tercih edilir. 2-3 seans ile etkisini gösterirken 6-8 seansta tamamen yok olması ön görülür. Uygulanan yöntemler buz lazer, iğneli epilasyon gibi kalıcı çözümler üretmek için geliştirilmiş teknolojilerdir. Buz lazer başladığından beri erkeklerin özellikle ilgisini çekmiş ve tercih edilme oranı erkekler tarafından yükselmiştir.

Göztepe Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon sıklıkla tercih edilmesinin yanında bazen fiyat anlamında değişiklik gösterebilir. Kişinin uygulama yapılacak bölgesine, kıl yapısına, cilt tipine ve uygulama yapan merkeze göre fiyatlar değişiklik gösterirken Göztepe lazer epilasyon merkezi uzman kadrosu ile fiyat anlamında müşterilerine yardımcı olarak hizmet vermektedir. Lazer epilasyon yaptıracak olan kişileri önceden uygulamayı yapacak uzman doktor muayene etmeli ve kaç seans olacağı hangi cihazın kullanılacağı konusunda bilgilendirme yapması gereklidir. En önemli olarak etkileyen faktör kullanılacak olan cihaz ve uygulama yapılacak olan bölgedir. Uygulama yapılacak olan bölge ne kadar geniş ise fiyat o kadar artacaktır.

İlginizi Çekebilir  Sivilce İzi Tedavisi

Fiyat anlamında uygun yer seçmek bazen kişiyi zor durumda bırakabilir. Kullanılacak olan cihazların kalitesi, uygulamayı yapacak olan kişinin uzman olması çok önemlidir. Genel olarak uygun fiyat veren yerler güzellik merkezleridir ve uzman doktor uygulamayı yapmaz. Bu gibi yerlerde fiyat uygunluğuna aldanarak uygulama yaptıran kişiler genellikle olumlu sonuçlar alamaz. Bu kriterlere uyan yerler tercih edilmeli ve fiyat önceden belirlenmelidir. Göztepe lazer epilasyon fiyat anlamında siz müşterilerine yardımcı olurken uzman doktor ve uygun cihazı belirleyerek hizmet verecek ve kalıcı sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Göztepe Lazer Epilasyon Ücreti 2024

Lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişi önceden merkezleri ve kullanılacak olan cihazların uygunluğunu, kalitesini ve ne kadar çözüm bulabileceğini araştırması gereklidir. Fiyatları etkileyen faktörler arasında olan cihazların kalitesi müşterinin cilt tipi ve kıl yapısı üzerinde oldukça etkilidir. Göztepe lazer epilasyon merkezinde birden çok cihaz bulunduğu için müşterilerine en uygun olan cihazı uzman doktorun muayenesi sonucu belirlenir ve ücreti uzman doktor tarafından belirlendiği için herhangi bir mağduriyet yaşanmaz.

Lazer epilasyon ücretlerinin paket program halinde ödenmesi seans olarak ödenmesinden daha avantajlı olacaktır. Ağrısız ve acısız olan yöntemlerde ücret politikaları her merkezin farklı olmasına rağmen uygulanan yöntemler benzerlik gösterir. Buz lazer konforlu ve ağrısız olduğu için Göztepe lazer epilasyon merkezinde sıklıkla kullanılmaktadır. Uygulamayı yapacak olan kişi öncesinde ve sonrasında kişiyi mutlaka yapacağı bakımla ilgili bilgilendirmesi gereklidir. Yapılan ufak bir hata seans uzamasına ve geri dönülmeyecek sorunlar oluşmasına sebep olabilir.

Göztepe Lazer Epilasyon Hangi Bölgeler İçin Uygundur?

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerin yok edilmesi için geliştirilen bir yöntemdir ve her bölgeye uygulanabilir. Yüz bölgesine uygulanabiliyor olmasıyla hem erkek hem kadınları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Göztepe lazer epilasyon merkezinde uygulamalar yüz bölgesine yapılırken herhangi bir acı ve sızı hissetmeden konforlu bir şekilde yapılmaktadır. Koltuk altı bölgesine uygulanması hem hijyen hem de görüntü açısında gereklidir ve başarılı sonuçlar verir. 1 dakika gibi kısa bir süre gerektiren lazer epilasyon kadınlar ve erkekler tarafından yoğunlukla istenmektedir. Genital bölgeye de uygulama yapılır fakat kişilerin en çok şikayetçi oldukları durum sızının daha fazla olmasıdır. Bu nedenle Göztepe lazer epilasyon merkezinde uygulanan buz lazer tercih edilmelidir. Herhangi bir yan etkisi olmamakla birlikte kişilerin en çok korktuğu yumurtalıklara zarar vermesi söz konusu olmaz. Bacak bölgesinde yapılan uygulamalar 15 dakika gibi bir süre ile yaz aylarında bile tercih edilebilir. Buz lazer yöntemi uygulanarak yapılan lazer epilasyon ile batıkların tedavisi de gerçekleşmiş olur. Sırt, göğüs ve kol bölgesi kadınlar tarafından tercih edildiği gibi erkekler daha sıklıkla istemektedir.

İlginizi Çekebilir  Nazolabial Dolgu

Erkek ya da kadın fark etmeksizin her müşteriye uygun yöntem Göztepe lazer epilasyon merkezinde mevcuttur. Tüm vücuda uygulama yapılabileceği gibi mutlaka uzman bir doktorun yapıyor olmasına özen göstermek gereklidir. Özellikle buz lazerin tercih edildiği yöntemler olsa da birçok farklı cihazla uygulama yapılabilir. Önemli olan cilt tipi ve uygulama yapılacak bölgeye cihazların uyum sağlamasıdır.

Güneş ışınları lazer epilasyon yapılan bölgelere zarar verebileceğinden dolayı kasım ayının sonlarına doğru başlayıp nisan ayında bitirilmesi uzmanlar tarafından tavsiye edilir. Seanslar genellikle cilt tipi, kıl yapısı ve uygulama yapılacak olan bölgenin genişliğine göre değişiklik gösterse de en fazla 12 seans sonrası çözüme kavuşulur. Göztepe Lazer Epilasyon Fiyatları hakkında bilgi için hemen bizimle iletişime geçiniz.