Velashape 3

velashape 3

Velashape 3 Nedir?

Velashape 3 uygulaması en basit tanımıyla; bölgesel incelme veya vücut şekillendirme şeklinde ele alınabilir. Gelişen teknolojinin her geçen gün artış göstermesi üzerine profesyonel anlamda tedavi yönteminin uygulandığını görürüz.

Deneyimli uzmanlar tarafından gerçekleştirilen bu işlemin aynı zamanda son teknolojisinde kullanılan cihaz yardımıyla büyük önem taşır. Uzun zamandır hayali kurulan fiziğe kısa sürede kavuşma durumu vardır. Kişinin tepeden tırnağı daha iyi bir fiziğe sahip olması için kullanılan velashape 3 cihazın etkisini en üst düzeyde yaşamak mümkündür.

Özel klinik ortamında gerçekleştirilen bu işlemin son teknolojinin nimetinden faydalanılır. Muhteşem sonuçların alınması ve daha sıkı bir vücut yapısına sahip olmak için vücut şekillendirilir. Kadınların ve erkeklerin gönül rahatlığıyla gerçekleştireceği tedavi yöntemidir.

Zayıflama – Selülit Tedavisi – İncelme

Kullanılan Velashape 3 cihazı sayesinde bölgesel incelme sağlanırken selülit probleminin de ortadan çıkmasına yardımcı olur. Pek çok tedaviyi beraberinde getirir.

Bundan kaynaklı olarak birden fazla yöntemin kullanıldığı uygulama yerine geçer. Buna ultrason, radyofrekans, mezoterapi, mezopoliz ve lazer şeklinde kullanılan yöntemlerle tedavi uygulanmış olur.

Vücutta istenmeyen selülit problemleri giderilir. Böylelikle zayıflama ve incelme sağlanmasıyla birlikte avantajlı bir tedavi olarak bilinir.

VELASHAPE III – Optimal Vücut Şekillendirme Cihazı

Gerçekleştirilmiş olan egzersizlere rağmen hala istenilen sonuç alınmayabilir. Bundan kaynaklı olarak devreye giren Velashape 3 cihazıyla birlikte vücut şekillendirme işlemi yapılabilir.

Cihazın kişiye herhangi bir zararı yoktur. Kullanılan ürünün kalitesine göre alınan sonuçlar değişkenlik gösterebilir.

Bu sebepten dolayı vücut geliştirme ve şekillendirmede istenilen sonucun alındığına şahit olunur. Piyasada yer alan bu cihaz estetik ve sağlık merkezlerinde kullanılmaktadır.

Velashape 3 Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Genel olarak bakıldığı zaman kadınların sıklıkla şikayetçi olduğu konulardan biri bölgesel yağlanma veyahut selülit problemi şeklindedir. Selülit problemi özellikle kadınlarda görüldüğü için daha sonrasında çatlak oluşumuna neden olur.

İlginizi Çekebilir  Skar Tedavisi

Yoğun olarak görülen bu rahatsızlıkların; bel, basen, göbek gibi bölgelerde görülme oranı oldukça yüksektir.

Profesyonel anlamda kullanılan Velashape 3 cihazının özel tasarımı sayesinde istenilen sonuca kavuşulur. VSmooth ve VContour destekli aplikatörlerin vücuda uygulanmasıyla birlikte büyük avantaja sahip olunur.

Velashape 3 Kimler İçin Uygundur?

Normal şartlar altında gerçekleştirilen Velashape 3 uygulamasının her yaş aralığındaki bireyler için uygundur. Fakat tıbbi prosedür gereği kişinin 18 yaşını doldurduğundan emin olmak gerekir. Bu yaş aralığına kadar devam etmekte olan gelişimin tamamlandığından emin olduktan sonra planlama gerçekleştirilir. Çok ciddi komplikasyonlar oluşturmayan tedavi olduğu için herkes tarafından rahatlıkla yapılabilir özelliği vardır.

Velashape 3 Avantajları Nelerdir?

Daha yenilikçi ve düzgün bir fizik yapısına sahip olabilmek için başvurulan Velashape 3 uygulamasının birden fazla avantajı mevcuttur. Selülit problemlerinin, ilerleyen zaman diliminde daha da artış gösterdiğini görebiliriz.

Yapılan tedaviyle birlikte kısa süre içinde iyileşme sağlanabilir. İşlem tamamlandıktan sonra istirahat gerektiren bir uygulama olmadığından dolayı kişi, sosyal yaşantısına kaldığı yerden devam edebilir.

Hızlı kilo verip vücudunda meydana gelen sarkmaların giderilmesi, hamilelik sürecinin tamamlanmasıyla birlikte ortaya çıkan çatlak ve gergin cildin sıkılaşmasını sağlamak için gerçekleştirilmektedir.

Velashape Kimlere Uygulanmaz?

İşlem öncesinde yapılan ön muayenenin kişiye uygunluğu tespit edilir. İşlemden önceki süreç bundan dolayı önemlidir. Tedavi bazı durumlarda herkese uygulanması önerilmez. Çünkü burada kalp rahatsızlığı, şeker hastalığı ve yüksek tansiyonlu hastalara tedavinin uygulanması önerilmez. Önerilmediği gibi uygulanmaz hale gelir. İşlem öncesinde hastanın rahatsızlığı giderildikten sonra işlemden faydalanma durumu vardır.

Velashape İşlem ve Tedavi Süresi

Genel olarak bakıldığı zaman hastanın rahatsızlığına göre süre değişimi meydana gelir. Seansların süresi 40 dakika ile sınırlı tutulabilir. Ortalama olarak insanın vücut yapısına göre değerlendirme ve planlama yapılır. Seansların 4-8 aralığında sonuç verme durumu vardır. Yapılan düzenli işlem sonucunda etkili sonuç alınmasına yardımcı olacaktır.

İlginizi Çekebilir  Gıdı Germe

Hangi Bölgelerde Kaç Santim İncelme Olur?

Klinik ortamda gerçekleştirilen bu tedavinin hasarlı bölgelere uygulaması yapılır. Genelde göbek bölgesinde 2.5cm, bacak bölgesinde ise 1.5cm kadar incelme sağlanabilir. Ortalama olarak incelme 1-3cm arasında değişkenlik gösterebilir. Hızlı kilo veren ya da yeni doğum yapa kişilerde alınan sonuç oldukça yüksektir. %95 oranında etkili sonuç alındığı için güvenli bir tedavi olarak bilinir.

Sonuçların Kalıcılığını Sağlamak için Ne Yapmalıyım?

İşlemin tam anlamıyla tamamlandığını, uzman hekim belirler. Yapılan tedavide etkili sonuç alabilmek için mutlaka düzenli olarak seansların gerçekleştirilmesi gerekiyor. Sonuçların daha kalıcı olmasını sağlamak için tedavinin sonucunda düzenli olarak kontroller yapılmalıdır. İşlemden sonra egzersiz yapmak ve daha sağlıklı beslenmeli. Böylelikle uzun ömürlü sonuçlar alınmış olur.

Velashape 3 ile Nasıl Sonuçlar Elde Edilebilir?

Günlük yaşamda karşılaştığımız alışkanlıklarımızdan ve yaptığımız aktivitelerden vazgeçmek mümkün değildir. Gelişen teknolojinin hemen hemen dört bir yandan rağbet görme durumu vardır. Herkes için uygun olan bu tedavinin düzenli seanslar şeklinde yapılması durumunda memnun edici etkiler alınacaktır. 4 seans sonucunda incelme ve sıkılaşma elde edilir.

Velashape 3 Güvenli Midir ?

Bilimsel anlamda gerçekleştirilmiş bu uygulamanın ciddi komplikasyonları bulunmamaktadır. Klinik ve bilimsel alanda kanıtlanmış olan güvenli tedavi yöntemidir.

Bu yüzden kişiye zarar vermeyen özelliği olduğundan dolayı tercih edilebilir. Kullanılmakta olan cihaz sayesinde tüm cilt tiplerine uygun olarak kullanılır.

FDA tarafından onaylanmış olan Velashape 3 tedavisinin kısa süre içinde etkili sonuç vererek, herhangi bir problem yaşanmadan uygulanmış olur.

Velashape 3 Ağrı ve Sancı Yaratır Mı?

Kişinin kusursuz ve konforlu bir şekilde işleminin gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Selülit problemi, bölgesel incelme ve daha zayıf görünebilmek adına başvurulan tedavi yöntemidir. Son zamanlarda sıklıkla tercih edildiği için güvenli bir uygulama olduğunu söylemek mümkündür.

İlginizi Çekebilir  Cilt Gençleştirme

Tedavinin birden fazla avantajından yararlanma durumu vardır. Özel teknoloji sayesinde kullanılmakta olan bu sistemin uygun bir şekilde sıkılaşma sağlamasında çok büyük rol oynar.

Bu imkanlardan yararlanabilmek için işlemin yapılacağı sağlık merkezi ile iletişime geçilmesi gerekir. Böylelikle kişinin ihtiyacına uygun olacak şekilde işlemin gerçekleştirilmesinde yardımcı olacaktır. İşlem esnasında veya sonrasında herhangi bir ağrı oluşumu meydana getirmez. Aynı zamanda sancı gibi sorunlarla karşı karşıya kalma durumu kesinlikle yoktur.

Bu Tedavi Benim için Uygun Mu?

Tedavinin hemen hemen herkes için uygun olduğunu söylemek mümkündür. Çünkü burada selülit problemi ve bölgesel yağlanmaların günlük yaşamda herkesin başına gelebilecek durumlardan biridir.

Fakat daha doğru sonuç alabilmek adına kişinin önceden ön muayenesini gerçekleştirmesi gerektiği unutulmamalı. Yapılan ön muayene ile birlikte bu tedavinin kişiye uygunluğu tespit edilmiş olur.

Eğer hasta bu tedaviye uygun değilse daha sonraki günlere işlemin ertelenmesi gerekir. Böylelikle daha doğru ve sağlıklı sonuç alınmasını sağlayacaktır.

Velashape 3 Fiyatları 2024

Kişiye özel yapılan medikal uygulamaların fiyatlandırması değişkenlik gösterebilir. Fiyatlandırma bilgisinde ise seans sayısı baz alınarak işlem yapılır. Yani hastanın hasar durumuna göre seans sayısına karar verilir.

Seansların düzenli devam ettirilmesi durumunda olumlu sonuçlar alınacaktır. Seans sayısı arttıkça, alınan sonuçlar daha da etkileyici olacaktır. İşlemden önce sağlık merkezleri ziyaret edilmelidir.

Alınan bilgiler ve güncel fiyat bilgisi doğrultusunda daha sağlıklı sonuçlar alınacaktır. Velashape 3 Fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.